فروشگاه اینترنتی  زودوپی با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان کالا ایجاد گردیده است. زودوپی همواره در جهت اهداف زیر سعی در بهبود خدمات ارائه شده دارد.زودوپی فروشگاهی است به وسعت بزرگترین فروشگاههای کشور، در دسترس و راحت.
موسسین زودوپی با دانش و تجربه ، زودوپی را تاسیس کرده و اهدافی را برای خود ترسیم کرده اند . اهداف کلی زودوپی بر اساس سیاست برد-برد بین سایت و خریدار بنا شده است. زودوپی سعی دارد تا سیاست هایش در زمینه فروش و ارائه محصولات به صورتی باشد که خریدار در مرحله اول آگاهی کامل از محصولی که قصد خرید آن را دارد پیدا کند و در مرحله دوم بهترین قیمت را پیش روی خود داشته باشد و در مرحه آخر همان محصولی را که انتخاب کرده است با بهترین کیفیت تحویل بگیرد.
 در راستای این سیاست ها زودوپی سعی می کند که هرروز بهتر از دیروز باشد ،  معرفی محصولات از برترین و با کیفیت ترین برندها ، تولید محتوای تخصصی و بی طرفانه ، ارائه بهترین و رقابتی ترین قیمت از مهترین وظایف زودوپی است. در زودوپی کالای بی کیفیت نخواهید دید.
زودوپی این تعهد را می دهد که در تمام اقدامات خود ، رضایت کاربران و خریداران را در اولویت قرار دهد و از هیچ تلاشی در این زمینه کوتاهی نکند.
زودوپی اصالت همۀ کالاهایش را تضمین می‌کند. از آنجا که زودوپی برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر خارجی و واردکنندگان رسمی و قانونی و تولیدکنندگان محصولات با کیفیت همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند کالایی که خریداری میکنند دارای بالاترین کیفیت و اصالت می باشد. 
پس می توانید بهترین برندها را با اطمینان از بی کیفیت نبودن و فیک نبودن در زودوپی پیدا کنید.

ارائه طیف وسیعی از بهترین و با کیفیت ترین کالاها که از لحاظ کیفیت تست شده باشند .

ایجاد بستری امن برای انتخاب ، مشاوره و خرید و تحویل در محل مورد نظر

فراهم کردن بستری وسیع برای خرید اینترنتی راحت، آسوده و مطمئن با ارائه کالاهای با اصالت و با کیفیت همراه با ضمانت و مشاوره در خرید راحت شما کاربران عزیز  

تعداد اقلام: 0 عدد
جمع مبلغ: 0 تومان