قوانین و مقررات

 • ورود کاربران به وب‏‌سایت زودوپی ، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات زودوپی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین زودوپی از سوی کاربر است.
 • تنها راه ارتباطی با کاربران شماره تلفن و پست الکترونیکی درج شده در صفحه تماس با ما می باشد. بنابراین ارسال هرگونه ایمیل ، پیامک و تماس با نام زودوپی، تخلف و سوء استفاده از نام “زودوپی” می باشد. درصورت دریافت چنین پیامی ، جهت پیگیری قانونی مطلب را با ما گزارش دهید.

 1. هزینه ارسال و استرداد کالاهایی که اشتباها ارسال شده باشند با زودوپی میباشد 
 2. پیگیری و برطرف نمودن کلیه مسایل و مشکلات مربوط به کالاهای دارای گارانتی بر عهده شرکت گارانتی کننده است.
 3. مرسولات پستی زودوپی بیمه میباشند، لطفا قبل از دریافت بسته نسبت به کنترل موجودی تمام اقلام سفارش و سلامت فیزیکی آنها ( عدم ضربه خوردگی یا شکستگی صرفا ظاهری ) در بسته اطمینان حاصل فرمایید .
 4. هزینه بسته بندی، ارسال و استرداد کالاهایی که مشمول انصراف از خرید میباشند بر عهده خریدار میباشد. 
 5. چنانچه خصوصیات کالای سفارش داده شده با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد، باید حداکثر طی 24 ساعت از زمان دریافت کالا به واحد فنی اطلاع رسانی شود و کالا با هماهنگی واحد فنی و به آدرس مورد نظر این بخش بازگردانده شود.
 6. در مورد گوشیهای موبایل مهلت تست سلامت ظاهری و فیزیکی، فقط همان روز دریافت کالا می باشد و مواردی از جمله ،آنتن دهی و شناخت شبکه، سلامت ال سی دی و تاچ، پذیرش سیمکارت، سلامت در برقراری ارتباط، اینترنت گوشی و شارژ پذیری گوشی حداکثر 48 ساعت از زمان دریافت کالا توسط خریدار میباشد. لازم است در این بازه زمانی از برداشتن تمامی برچسبهای کالا (مثل برچسب روی ال سی دی یا پشت گوشیهای همراه و ...) و همچنین نصب گلس روی گوشی خودداری گردد. 
 7. در مورد گوشیهای موبایل مسائلی از قبیل کیفیت ساخت سازنده، عدم پشتیبانی صحیح زبان، آپدیت،نرم افزار و ..... جزء مشکلات سخت افزاری محسوب نمیگردد. 
 8. هفت روز مهلت تست سلامت (سخت افزاری) شامل کالاهای گارانتی دار نمیباشد. در مورد این کالاها اقدامات مربوطه باید از طریق شرکت گارانتی کننده صورت گرفته و زودوپی در این روند نقشی ندارد. 
 9.  در صورت تایید بخش فنی مبنی بر وجود مشکل درکالا هزینه های رفت و برگشت کالا به عهده زودوپی و در صورت عدم تایید بر عهده خریدار محترم خواهد بود. 
 10. لطفا به محض دریافت گوشی موبایل نسبت به حفظ و نگهداری کد فعالسازی و همچنین استفاده فوری از کد مربوطه جهت فعالسازی (انتقال مالکیت) گوشی خریداری شده به نام خود اقدام فرمایید تا از ایجاد مشکلات رجیستری و فعالسازی گوشی خریداری شده جلوگیری شود.

تعداد اقلام: 0 عدد
جمع مبلغ: 0 تومان