روش های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

خریداران می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت با تمامی کارت های عضو شتاب هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

  • سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال میشوند ، لازم است پیش از ارسال، از پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
  • برای سفارش های بالای 50 میلیون تومان باید ابتدا کیف پول شارژ شود و بعد از آن با استفاده از کیف پول پرداخت شوند و یا با بخش پشتیبانی برای واریز از روش های دیگر هماهنگ شود
  • دقت کنید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
  • پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران میشود. 


پرداخت در محل تحویل کالا

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، زودوپی این امکان را نیز فراهم کرده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شیراز یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس زودوپی باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش های زیر پرداخت کنند.


پرداخت با کارت بانکی

همگی ماموران تحویل سفارش زودوپی دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، میتوانید هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌ های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.


پرداخت نقدی

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، زودوپی امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم کرده است.


پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند میتوانند وجه سفارش خود را کارت به کارت نمایند. 

 


تعداد اقلام: 0 عدد
جمع مبلغ: 0 تومان